Jem to co lubię i chudnę. www.superslim.com.pl

         Czy jest to możliwe? Oczywiście, że tak. Odchudzanie polega na jedzeniu, a nie głodzeniu się, nie powinno opierać się na stosowaniu nieskutecznych suplementów diety, tylko na indywidualnie dobranej diecie. Każdy człowiek ma inne upodobnia kulinarne. Dieta powinna być łatwa do przygotowana, przyjemna i smaczna. Jadłospis powinno dobrać się indywidualnie pod danego pacjenta zgodnie z jego osobistym zapotrzebowane energetycznym.

         Dlatego większość diet z gazet jest nieskutecznych, ponieważ wyliczone one są na średniego statystycznego polaka, który waży około 60 kg. W przypadku osoby, która waży mniej lub więcej tak dieta nie działa. Jadłospis powinien uwzględniać własne przepisy pacjenta na jego ulubione potrawy, przygotowywanie potraw nie powinno być zbyt czasochłonne.Dietę należny dobrać pod tryb i rodzaj wykonywanej pracy, z uwzględnieniem możliwości kurialnych i czasowych danego pacjenta w pracy. Oczywiste jest, że dieta powinna uwzględniać stan zdrowia pacjenta i interakcje leków z żywnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>